Ресторан "Palazzo" +38 095 50 65 566
Піцерія "Trattoria" +38 099 38 44 242
рус

«PALAZZO» – один із найбільших комплексів в Чернівцях, що складається із двох затишних залів на 300 осіб (весільний зал) та 70 осіб (банкетний зал) для проведення урочистостих подій в атмосфері вишуканості. Елегантний інтер’єр залів поєднує в собі атмосферу минулих століть та елементи сучасних технологій для комфорту гостей закладу. В приміщеннях залів є все необхідне для проведення урочистостей на найвищому рівні, і слід зазначити, що «PALAZZO» працює в досить гнучкому режимі, тобто приміщення являються універсальними і підходять під будь-який формат свята.

  

«PALAZZO» – ідеальне місце для організації масштабних заходів. Великий весільний зал (на 300 осіб) чудово підходить для весільних урочистостей, ювілеїв, банкетів чи днів народження. Інтер’єр весільного залу, виконаний у вишуканому стилі, створений найкращими дизайнерами спеціально для людей зі смаком, які, перш за все, цінують витонченість та елегантність у всьому. Гості будуть вражені розкішшю інтер’єру, а гра світла і тіней добавить загадкової середньовічної романтики. Окрім того, відвідувачі завжди можуть просто посидіти в тихій атмосфері на балконі із мальовничим пейзажем, насолоджуючись затишною природою.

 

     

«PALAZZO» – банкетний зал (на 70 осіб) в якому можна провести корпоративи, презентації, фуршети, виставки чи ділові зустрічі, де відвідувачі ресторану мають можливість відпочити чи обговорити нагальні ділові питання в спокійній атмосфері. Це місце ідеально підходить для маленького затишного свята та спілкування за чашкою ароматної кави. Інтер’єр досить контрастний та незвичний, і у гостей свята виникне відчуття, що вони перемістились у минуле століття, де можна невимушено відпочити та насолодитись атмосферою спокою та абсолютної гармонії.